Medtourism

MEDLING

Globální péče o zdraví

   Úvodní strana                                                                                  Kontakt


CELOSVĚTOVÁ LÉČEBNÁ TURISTIKA

(MEDICAL TOURISM)

Každý rok cestuje ze západních států více než půl milionu pacientů do jiné země za lékařskou péčí. Cílovou destinací jsou pro mnohé z těchto pacientů asijské státy jako je Indie nebo latinsko-americké státy jako je Mexiko. Jedním z důvodů, proč tito pacienti volí lékařskou péči mimo svou rodnou zemi, jsou často vysoké náklady na lékařskou péči v jejich zemi (to platí zejména pro Spojené státy, kde mnozí pacienti nemají zdravotní pojištění). Dalším důvodem je také dlouhá čekací doba v zemích jako je Velká Británie (občas déle než rok na rutinní a jednoduché operace jako je například výměna kyčelního kloubu).

V Medlingu známe zdravotní systém a způsob péče v zemích jako jsou Spojené státy, Velká Británie či některé státy v Asii. Proto si můžeme dovolit posoudit kvalitu našich lékařů a porovnat zdravotní systém České republiky s těmito státy. Dle našeho názoru jsou standardy zdravotní péče v mnoha centrech v Česku srovnatelné se špičkovými centry v západních státech. Máme také velmi dobré lékaře a mnoho z nich se proslavilo po celém světě.

Péče, kterou poskytují naše česká zdravotní centra, je velice kvalitní a cenově výhodná, a vytváří tak z České republiky velmi atraktivní cíl pro západní pacienty, kteří jsou samoplátci. To poskytuje zdravotním centrům velkou finanční podporu, díky které mohou zdokonalovat své služby, a to také pro české pacienty.

V České republice máme kromě kvalitní chirurgické péče také špičková rehabilitační centra a lázně, které jsou známy po celém světě.

To nám spolu s dalšími turistickými atrakcemi, které v Česku máme, umožňuje přesvědčit mnoho pacientů ze západu, aby si za svou destinaci vybrali právě Českou republiku.

Ballard Chiropractic Clinic,  Kennesaw, GA 30144, USA